Menu

Přestavby LPG systémů-osobní auta

Přestavby LPG systémů

 

 

 Nově možnost přestavby LPG systémů do Vašich osobních automobilů

 

Profesionální přístup a super ceny přestavby LPG systémů

 

 

  • Chcete vědět co je to přestavba na LPG nebo jak auto na LPG funguje ?
  • Uvažujete o přestavbě svého auta na pohon LPG  ?
  • Hledáte spolehlivou a zkušenou montážní dílnu která přestaví Vaše auto na LPG ?
  • Potřebujete  servis Vašeho vozidla na LPG?
  • Máte problém se svým vozidlem s pohonem na LPG ?
  • Sháníte díly na LPG nebo opravu svého vozidla s plynovým pohonem?

 

 

Výhody přestavby vozidla na LPG

Přestavby LPG systémů

Úspora nákladů na pohonné hmoty. Největší výhodou přestavby LPG je téměř 50% úspora na nákladech na automobilový benzín. Cena kapalného propan butanu – LPG je celoročně zhruba poloviční oproti benzínu a to již po dlouhá léta. Přestavba LPG je tak dlouhodobě nejúspornější spolehlivá alternativa benzínu.

Přestavby LPG systémů

Osvobození od silniční daně pro živnostníky a firmy. Vozidla na alternativní pohon LPG a CNG jsou osvobozena od povinnosti platit silniční daň, což je ročně úspora až několik tisíc korun. Provozovat vozidlo, které je šetrnější k životnímu prostředí je stále více aktuální a v mnoha směrech preferované.

Přestavby LPG systémů
Široká síť čerpacích stanic LPG. Můžete jezdit na LPG bez omezení! V České republice je dnes více jak
600 čerpacích stanic LPG. To znamená, že úsporný pohon na LPG můžete využívat bez nutnosti dojíždět nemalé vzdálenosti na benzín z důvodu nedostupné možnosti natankovat LPG ve Vašem blízkém okolí. U přestavby na LPG se můžete spolehnout na 100% využitelnost, což v současné době nelze říci o jiných alternativách.

Přestavby LPG systémů
Vysoká bezpečnost pohonu LPG. Neobávejte se pohonu LPG ve vozidle! Vaše obavy jsou bezpředmětné. Nedůvěra v bezpečnost plynových systémů v automobilech většiny nezasvěcených lidí pramení zejména z přinejmenším neobjektivně psaných článků, či reportáží, nebo četby černé kroniky. Plynová souprava montovaná do motorových vozidel je soubor vysoce kvalitních a bezpečných komponentů podléhajících přísným homologačním předpisům a jako takové jsou schválené Ministerstvem dopravy České republiky.